Warning: A non-numeric value encountered in /home/klient.dhosting.pl/beatastrzab/paradis.opole.pl2/public_html/wp-content/plugins/fusion-builder/shortcodes/fusion-content-boxes.php on line 403

Poznaj nas – Restauracja Paradis

Restauracja Paradis jest położona w Szczepanowicach – spokojnej dzielnicy Opola znajdującej się niedaleko centrum. Z tarasu rozpościera się piękny widok na panoramę miasta. Możesz stąd zobaczyć charakterystyczne dla Opola budowle, takie jak: wieża Piastowska, Ratusz, Katedra. Jest tu sporo zieleni, w towarzystwie której w letnie dni możesz zasiąść na naszym tarasie, a Twoje dzieci pobawią się na naszym dużym, kolorowym placu zabaw. Nasza restauracja posiada udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Na sali restauracyjnej znajduje się miejsce zabaw dla dzieci.
W Restauracji Paradis możesz odpocząć. To idealne miejsce na spotkania ze znajomymi, rodzinom. Razem rozsmakujecie się w naszej kuchni.

Do Państwa dyspozycji przeznaczone są 4 sale:

Restauracja Paradis to nowoczesne, eleganckie wnętrza. W naszej restauracji panuje miła atmosfera. Staramy się spełnić Państwa życzenia Profesjonalna obsługa dba o każdy szczegół.

Restauracja w Opolu – Restauracja Paradis.

Odwiedź Restaurację Paradis i zakochaj się w naszych daniach!

Zapraszamy